O školce

Naše mateřská škola

Mateřská škola je školským zařízením, které bylo vybudováno ve Strahovicích v klidném prostředí  části obce. Mateřská škola byla postavena pro účely předškolního vzdělávání před čtyřiceti l lety.

Budova mateřské školy je jednotřídní. Převážní část  mateřské školy je směrována na jižní stranu. Velkou předností jsou dostatečně velké prostory, které umožňují rozmanité aktivity dětí a přispívají k přehlednosti při všech činnostech.

V přízemí se nachází prostorná  jedna třída s hernou , lehárnou, kabinetem, umývárnou, WC  a šatnou. Pro zaměstnance máme sborovnu s malou kuchyňkou,kancelář, šatnu s umyvadlem a WC

Součásti budovy v severní části je školní kuchyně s výdejnou stravy.

Na budovu navazuje na jižní straně zahrada osázena stromy. Rozlehlou travnatou plochu doplňují dva menší navezené svahy k sáňkování, pískoviště kryté pergolou, houpadla, kovové a dřevěné konstrukce k hrám a prolézání, závěsné houpačky, lavice a stoly.

Rovněž okolí MŠ dává dostatek možnosti k vycházkám – cyklistická stezka, méně frekventované ulice se zahrádkami, nové dětské hřiště ve vesnici, les, rybníky, zalesněná pískovna, louky s potokem a rybníky, blízká hranice s Polskem s výhledem do širokého okolí.

Stravu zajišťuje školní jídelna.

Základní škola a Mateřská škola Strahovice, příspěvková organizace

ŘEDITELKA zs.strahovice@seznam.cz

Strahovice 125
Strahovice

Zřizovatel: Obec Strahovice, https://www.strahovice.cz/

ID datové schránky: hbrmhug

ZŠ učitelé: skolastrahovice@seznam.cz
MŠ: ms.strahovice@email.cz

Základní škola- sborovna 553 650 587
Ředitelka školy - ředitelna 553 775 424, 731 172 398
Školní družina: 553 775 425
Jídelna: 553 662 620
Mateřská škola: 553 650 551

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode